Otwarte codziennie w godz.
 
pn. 14:00 - 22:00
wt. 14:00 - 22:00
śr. 14:00 - 22:00
czw. 14:00 - 22:00
pt. 14:00 - 22:00
sb. 12:00 - 22:00
nd. 12:00 - 20:00
Napisz do nas
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DSTeam z siedzibą w Dobrzewino, adres: ul. Pogodna 5, 84-208 Dobrzewino w celu realizacji powyższego zgłoszenia

Administratorem Twoich danych osobowych jest DSTeam (ul. Pogodna 5, 84-208 Dobrzewino). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do odpowiedzi na powyższe zgłoszenie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Informujemy również o prawie bycia zapomnianym poprzez wystąpienie z wnioskiem do administratora o usunięcie danych osobowych.
Aby wysłać wiadomość, musisz się zgodzić na przetwarzanie danych osobowych.

Oferta i cennik

Zobacz więcej

Sprzęt

Zobacz więcej

Galeria

Zobacz więcej

Szkolenia
i eventy

Zobacz więcej

Zapytacie skąd się wzięliśmy?
Nazywają nas Dziubas i Łysy.

Nasza historia zaczęła się od marzenia. Marzenie przekuliśmy w czyny, aby zbudować strzelnicę na jakiej sami chcielibyśmy strzelać.

Trwało to prawie 2 lata. Nasz upór i konsekwencja w działaniu zostały zwieńczone otwarciem krytej strzelnicy.

Jesteśmy osobami od wielu lat zafascynowanymi bronią palną, posiadającymi odpowiednie przygotowanie oraz uprawnienia instruktorskie.

Kochamy strzelectwo oraz wiemy jaką atrakcją jest strzelanie z broni palnej, dlatego stworzyliśmy Strzelnicę DSTeam, do której może przyjść każdy kto chce bezpiecznie postrzelać z różnych rodzajów i modeli broni.

Oferujemy taką możliwość również Państwu otwierając swoje drzwi dla każdego zainteresowanego strzelaniem.

Szukasz wyjątkowego prezentu? Chcesz zrobić ważnej dla Ciebie osobie nietuzinkową niespodziankę? Kup Kartę Upominkową na naszą strzelnicę i zapewnij niezapomniane przeżycia bliskiej Ci osobie. Zapoznaj się z zasadami zakupu Karty Podarunkowej.

Bon podarunkowy

Dla osób, które chcą korzystać z naszej oferty systematycznie oferujemy Karty Stałego Klienta. Sam zdecydujesz jaką zniżkę sobie zapewnisz. Możesz każdorazowo ustrzelić 5, 10 lub 15% zniżki na naszą ofertę. Opłata jednorazowa za wydanie karty to tylko 10 zł. Zapoznaj się koniecznie z regulaminem Kart Stałego Klienta.

Karta stałego klienta REGULAMIN